Ласкаво просимо до Livesta

Нова косметична компанія Livesta


Реєструйся та отримай знижку 30%

Реєстрація

Усі питання по телефону: 0975758477
 

Пілінги

Показувати:
Пилинг универсальный «Молочный»
Базовано на 0 відгуках.
225.00 Грн
Пилинг универсальный «Молочный»ТианДе (безупречная мягкость, здоровый рН)120 г Опи..
Пилинг универсальный «Огуречный»
Базовано на 0 відгуках.
225.00 Грн
Пилинг скатка универсальный «Огуречный» на фруктовых кислотах(свежий цвет лица)120 г ..
Пилинг универсальный «Оливковый»
Базовано на 0 відгуках.
225.00 Грн
Пилинг-скатка универсальный «Оливковый»  ТианДе Безупречная мягкость кожи 120 г ..

Пілінги для обличчя і тіла на фруктових кислотах ТианДе (Київ, Україна)

На сьогоднішній день ця косметологічна процедура набуває все більшої популярності. До пілінгу вдаються жінки різних вікових категорій. Що ж являє собою пілінг?

Існує більше 50 різновидів пілінгу, але суть їх зводиться до очищення пір від старих ороговілих клітин. Результатом пілінгу є оновлення клітин і добре помітне зовні поліпшення шкіри. Але очищення є далеко не останнім результатом пілінгу. Так, ця процедура допомагає впоратися з такими проблемами, як поява вікових зморшок, послеугревих шрами, розтяжки і пігментні позначки на шкірі.

Згідно з рекомендаціями фахівців, до пілінгу можна вдаватися починаючи з 25 років. Якраз в цьому віці відбуваються перші примітні модифікації шкіри. Якщо ж справа стосується слідів послеугревих юнацької висипу, то до даної процедури можна вдаватися і раніше. Існують лише деякі протипоказання до проведення цієї процедури.

Так, від пілінгу краще відмовитися, якщо на шкірі є активні запалення. Також якщо планується поїздка на відпочинок до країн з жаркими кліматичними умовами, які можуть мати несприятливий вплив на шкіру після пілінгу. Кращий час для проведення цієї процедури це рання весна і осінь, коли промені сонця ще не настільки пекучі. Як вже було сказано, існує досить багато різновидів пілінгу. Залежно від їх впливу на шкіру, вони бувають глибокі, серединні і поверхневі. Глибокий пілінг потрібно, якщо на шкірі існують яскраво виражені зморшки. До цього різновиду відносяться всі хімічні пілінги. Цю процедуру найчастіше проводять під анестезією, так як об'єктом впливу є глибокі шари шкіри. І за проведенням цієї процедури краще звертатися тільки до кваліфікованих фахівців.

Серединний пілінг являє собою процедуру лазерного впливу на шкіру. До нього слід вдаватися у віці близько 40 років, так як він відмінно справляється з дрібними зморшками і іншими проявами на шкірі. Пілінги на фруктових кислотах Тианде (Tiande) купити в Києві, доставка по Україні Поверхневий пілінг є найлегшим і впливає тільки на верхні шари шкіри. Він допомагає прибрати сліди послеугревих висипу, очищає шкіру і надає їй здорового вигляду.

Незалежно від обраної процедури пілінгу результатом буде почервоніння шкіри протягом наступних кількох днів. Тому дану процедуру не варто проводити напередодні важливих заходів, які передбачають нанесення макіяжу. Від купання в басейні і відвідування сауни або лазні також краще відмовитися в найближчі дні. Як часто потрібно вдаватися до даної процедури? Фахівці стверджують, що 2 рази на рік курсом по 5 процедур це найбільш оптимальний варіант. Але все залежить від стану шкіри.

У нашому інтернет-магазині косметики Тианде в Україні ви можете купити пілінги такі як: молочний, яблучний, огірковий, лимонний, виноградний, персиковий, яблучний, гранатовий, делікатний пілінг для чутливої ​​шкіри, експрес пілінг з серії женфей, пілінг Marine collagne на основі морського колагену. Також читайте відгуки про пілінгу ТианДе у нас на сайті і залишайте свої. За кожен відгук про продукцію ТіанДе- бонус.

Новини -