Категории

Серия VitaDerm

Серія Тіанде Вітадерм VitaDerm  TianDe 

VitaDerm серия тиандеVitaDerm від TianDe - справжній фітощіт для шкіри, чутливої ​​від природи або що стала вразливою в умовах сучасного мегаполісу.
Чутлива шкіра доставляє своїм власницям безліч незручностей - то раптом починає лущитися, то покривається плямами. При цьому тип шкіри може бути будь-який: і жирний, і нормальний, і сухий. Чому вона раптом стає чутливою? На це впливає безліч факторів - ультрафіолет, життя в мегаполісі, нестача вітамінів і поживних речовин, неправильне харчування, відсутність догляду або неправильний догляд за шкірою.

Лінійка косметичних засобів VitaDerm - розроблена спеціально для мешканок мегаполісів, чия шкіра буквально «задихається» від шкідливого впливу навколишнього середовища! Але ми впевнені: її полюблять всі дівчата, чиє обличчя часом «вередує».
 
Лінія засобів VitaDerm - це повноцінний багатоступінчастий догляд! Заспокійлива пінка для вмивання з повітряної текстурою, який відновлює оптимальний рівень зволоженості тонер для особи, заспокійливий крем для обличчя і крем для ніжної шкіри навколо очей.
 
Серія VitaDerm створює надійний фітощіт для вашої шкіри!
Також ви можете купити плацентарну серію для лиця ТіанДе чи серію Женфей, на Тібетських травах.

В этой категории нет товаров.
Новости -
Косметика ТианДе официальный сайт регистрация Киев и вся Украина

 

Новости
09.02.2020

Пропонуємо вам ознайомитися з результатами використання продукції Тианде.
У вас - проблема?
У нас - її рішення !!!

28.01.2020
Сироватки TianDe - диво перетворення!

Сучасні досягнення косметології пропонують ефективну альтернативу чарівним паличок - диво-сироватки! Завдяки їм кожна сучасна жінка може перетворитися миттєво і без особливих зусиль.
Сироватки здатні за короткий проміжок часу перетворити звичайну жінку в справжню красуню.

02.01.2020
Серія Bio Rehab - це активатор життєвої сили волосся!

Вченим міжнародного дослідницького центру китайської медицини «Боцянь» вдалося зробити практично неможливе - відтворити кращі сакральні рецепти традиційної тибетської медицини проти випадіння волосся і втілити їх в самих передових міжнародних біотехнологіях. Вінцем їх творіння стали засоби проти випадіння волосся Bio Rehab. Компанія TianDe ексклюзивно представляє цю лінію засобів за межами Китаю.

28.10.2019
Чи може зимова шапка привести до випадіння волосся?

Блискучі і сильні волосся помітні здалеку. Доглянута стрижка, красивий колір волосся цінується усіма, тому що в будь-якій сфері значна частина нашого успіху пов'язана із зовнішністю.

09.09.2019
Знижки на продукцію ТіанДе у вересні на 15 %

TianDe знижує ціни  на весь вересень на 15 %. Якщо ви погортаєте осінній каталог TianDe, то побачите, що він сам став великий вигідною акцією. Практично кожна сторінка каталогу наповнена знижками 15 %. На більшу частину асортименту продуктів надані знижки. Вигідні пропозиції осені вас порадують!