Ласкаво просимо до Livesta

Нова косметична компанія Livesta


Реєструйся та отримай знижку 30%

Реєстрація

Усі питання по телефону: 0975758477
 

Гігієіна

Уточнити пошуковий запит

Показувати:
Volupta  гель с аргинином
Базовано на 0 відгуках.
140.00 Грн141.70 Грн
Гель Волюпта Volupta+ для женщин L-аргинин 2 стика по 5 грамм Видео про аргинин Петросян Натальи ..
Зубная паста Extra White PRO, 60г
Базовано на 0 відгуках.
91.00 Грн
Отбеливающая зубная паста Extra White PRO TianDe - Альтернатива ультразвуковой чистке! Описание ..

Правила дотримання особистої гігієни До правил щодо дотримання особистої гігієни відносять не тільки миття рук і тіла, сюди також входить гігієна сну, спосіб життя. Перш за все, розглянемо правила, яких необхідно дотримуватися при гігієні тіла. Перш за все, в дотриманні гігієни потрібно тримати в чистоті все ваше тіло. Ми знаємо, що мити руки потрібно перед їжею, але мити їх потрібно набагато частіше, так як вони є відкритою частиною тіла і швидко піддаються забрудненню.

Прийшовши з роботи або прогулянки, перш за все, необхідно вимити руки (у нас для миття рук є натуральне мило ручної роботи), а потім займатися своїми справами. Мити ноги потрібно кожен день, рекомендовано цим зайнятися перед сном. Рекомендуємо робити сольову ванночку для ніг ТіанДе- лаванда, китайські трави, чайне дерево. Умиватися потрібно намагатися двічі в день, з ранку, як тільки ви прокинулися, і ввечері перед сном. Для вмивання можна використовувати як мило, так і гель для вмивання. Бажано, щоб ці кошти необхідні для миття особи відповідали типу вашої шкіри.


Приймати душ необхідно щодня, якщо ваші потові залози виділяють багато поту, то бажано двічі користуватися душем. Митися у ванні або відвідувати баню рекомендованощотижня. Чистити вуха потрібно раз в тиждень, паличками, призначеними для їх чистки, суворо забороняється чистити їх різними металевими предметами, що може привести до травми вуха і зниження або втрати слуху. Нігті зрізають у міру їх відростання. Жінки, які спеціально відрощують їх для краси, повинні, користуватися спеціальними щітками для чищення під нігтями.

Чищенням зубів необхідно займатися двічі на день і у кожного, хто живе в родині, повинна бути своя особиста зубна щітка. Після того як ви поїли, рот бажано прополоскати. У компнаїі ТианДе є хороший асортимент зубних паст: рідкий кальцій, Санчи + зелений чай, сіль бамбука і відбілююча паста з океанічних перлами.

Новини -