Категории

Новости

15.02.2021

«Время любви»! Дарим «удовольствие» за все заказы от 1200 грн! +бесплатная доставка     Друзья! Валентин передает всем свой страстный привет и дает возможность получить еще больше выгоды и удовольствия от покупок в корпорации TianDe! 15-17 февра ..

Подробнее
22.01.2021

Дополнительная скидка 10% при оформлении заказа с личного кабинета, укажите название купона "Пятница"   ..

Подробнее
04.01.2021

в упаковке 36 шт Гидроколлоидные патчи для кожи, склонной к акне – просто находка для тех, кому необходимо максимально быстро избавиться от этой проблемы. Они помогают ускорить процесс созревания воспалительного элемента, а также: - подсушивают точечные высыпания; - защищают проблемн ..

Подробнее
09.11.2020

Інструкція для проведення біоламінування засобами ТіанДе Вам знадобиться: 1.Пенюар 2.Гребінець з рідкими зубами 3.Миска для розведення засобів 4.Кисть для фарбування 5.Шапочка п / е 6.Фен 7.Полотенце 8.Шампунь для глибокого очищення код 25506 серія Intop 9.Конді ..

Подробнее
29.10.2020

TianDe зростає і розширюється. Намагаючись задовольнити попит і забезпечити своїх клієнтів продуктами, відкриваються нові сервісні центри. Наш інтернет-магазин пропонує унікальну можливість доставити продукцію TianDe практично в будь-який куточок України, і місто Хмельницький не стало винятком. Ми р ..

Подробнее
16.08.2020

Карбоновий пілінг для обличчя фото і відгуки. Косметологи обіцяють: карбоновий пілінг як ніякий інший дає «ефект порцелянової ляльки», який зберігається до двох місяців після відвідування центру косметології. Розповідаємо про одне з найпопулярніших методів догляду та очищення шкіри ..

Подробнее
17.07.2020

Здравствуй, уважаемый посетитель, читатель нашего официального интернет-магазина Тианде в Киеве (Украине). Раз вы зашшли на эту статью могу предположить что вас интересует тема дополнительного заработка либо в интернете, либо у вас есть уже основная работа, но и есть ещё свободных 2-3 часа в день и ..

Подробнее
12.07.2020

Гель з аргініном і гліцином Актів Лайф ТіанДе Тепер в твоїх добі більше годин! Комплекс активних компонентів збагаченого гелю: - сприяє підтримці енергетичного потенціалу; - позитивно позначається на імунітеті; - покращує настрій, налаштовує на позитив; - дозволяє справлятися зі ст ..

Подробнее
03.07.2020

Магазин офіс ТіанДе (TianDe) у Києві на Троєщині Тепер ви маєте можливість замовити продукцію з доставкою надом або на склад нової поштиабо забрати самовивозом з сервісного центру. Ви можете замовити доставку китайської косметики ТианДе в інші райони Києва, так само ви можете подивитися поштовий ..

Подробнее
06.06.2020

Турмалінові виробиТіанДе для тіла Турмаліновими вироби від компанії tianDe користуються великою популярністю серед пацієнтів неврологічних клінік і звичайних людей. ЯК ВОНИ ПРАЦЮЮТЬ? Вироби з точковим нанесенням турмаліну (пояс, наколінники, пов'язка, налакотнікі), утворюють мікроструми, і ..

Подробнее
06.06.2020

Набір активаторів  проти випадіння та для росту волосся Bio Rehab ТианДе Вченим міжнародного дослідницького центру китайської медицини «Боцянь» вдалося зробити практично неможливе - відтворити кращі сакральні рецепти традиційної тибетської медицини проти випадіння волосся і втіли ..

Подробнее
05.06.2020

Нано коректори ТіанДе: ботокс еффект і ліфтинг ефект Після 30 років до клітин базального шару (це найнижчий шар епідермісу) до яких має доступ кровоносні судини, тобто харчування яке йде з внутрішніх органів. І так, брак інформації від внутрішніх органів після 25 - 35 років не дає можливість кліт ..

Подробнее
03.06.2020

Прокладки ТианДе с фитомембраной. Эксклюзивный продукт от компании TianDe - это лечебно-профилактические прокладки, основа которых фитокомпозиции. Никогда еще лечение и профилактика женских болезней не были столь простыми и приятными! Изменение обычных прокладок на лечебно профилактические, превраща ..

Подробнее
23.10.2015

Смотреть каталог ТианДе лето 2020 с новинками и акциями Смотрите и листайте в онлайн режиме. Каталог ТианДе ЛЕТО - выберите для себя любимой подходящий момент и погрузитесь в мир красоты и эстетики, просматривая каталог ТианДэ лето онлайн. Это даст Вам возможность выбрать для себя подходящую прод ..

Подробнее