Категории

Відео презентація компанії ТіанДе в Украиїні

16.07.2019

Презентація косметичної компанії ТіанДе в Украиїні 2019 року

Мета презентації косметичної компанії ТіанДе в Украиїні- надати потенційним клієнтам вичерпну інформацію про продукти і послуги, що пропонуються компанією. Колективні презентації проводять успішні співробітники компанії, які володіють всією необхідною інформацією.
Колективні презентації проводяться в першу чергу для того, щоб допомогти в роботі початківцям співробітникам.

На початку вашої діяльності на презентаціях необхідна присутність наставника: він допоможе відповісти на питання ваших гостей після закінчення інформаційної частини. Дана форма роботи є досить ефективною і повчальною для початківців дистриб'юторів, а також наочною і переконливою для гостей.

Індивідуальні або домашні презентації ви будете проводити за особистою домовленістю зі своїми клієнтами. На початку роботи в них також бажано участь вашого Спонсора.
Сама презентація, як правило, проводиться за таким планом:

Вступ. Розкажіть свою історію. Чому ви вибрали саме цю компанію?
Про компанію. Викладіть історію зародження компанії, опишіть характер її діяльності, професійний досвід її керівників. Коротко зупиніться на питанні про те, яке місце займає компанія на ринку.
Продукція. Основна частина презентації. Детально опишіть всі продукти компанії, охарактеризуйте їх якість і конкурентоспроможність.
Маркетинг-план. Викладіть основні можливості кар'єрного росту.

Відео презентація ТианДе 2019 року


Запрошуємо до співпраці консультантів та дистрибюторів.
Наші офіси ТіанДе знаходяться у всіх великих містах: Київ, Одеса, Львів, Запоріжжя, Хмельницький, Тернопіль,Харків та інших.