Купить шампунь с грибом линчижи ТианДе с бальзамом в магазине Тианде с доставкой

06.08.2019

Лінчжи (Лінг-ши, Рейша, Трутовик блискучий, Трутовик лакований, Ганодерма блискуча) зростає на коренях і стовбурах повалених деяких видів дерев.
Гриб Лінчжи називають «Грибом безсмертя". У традиційній китайській медицині Лінчжи присвоєно вищу категорію з точки зору широти дії і відсутності побічних ефектів. Хімічний склад гриба дуже насичений: протеїни містять всі незамінні і найбільш поширені замінні амінокислоти і аміди. Жири містять в основному ненасичені жирні кислоти. Гриби багаті вітамінами (головним чином С і D) і мінералами (зокрема, кальцієм, фосфором і залізом).

Линчжи містить найбільш активні полісахариди серед всіх лікарських рослин. Тільки цей вид грибів служить джерелом групи тритерпеноїдів (ганодеровой кислоти), що мають молекулярну будову, схоже зі стероїдних гормонами. Ганодеровой кислоти надають антиалергічну дію і покращують засвоєння кисню. Дослідження лікувальних грибів показало, що їх протиракову дію пов'язано з містяться в них полісахариди і жирними речовинами, які, ймовірно, є Ергостерину.

гриб линчжи ТиандеЛинчжи відрізняється від багатьох інших цілющих грибів тим, що містить не тільки активні протипухлинні полісахариди, а й так звані терпеноїди, які підвищують опірність стресу, потенціюють дію супероксідісмутази, перешкоджаючи накопиченню вільних радикалів. Специфічний ефект полісахаридів проявляється в активізації макрофагів і Т-лімфоцитів, стимуляції інтерферону і загальне поліпшення імунної відповіді на клітинному рівні.

У них немає токсичного впливу на людський організм, і вони безпечні з медичної точки зору. Ступінь відновлення пошкодженої імунної системи, в тому числі при захворюванні на СНІД, і протипухлинна активність залежать від тривалості терапії з використанням Лінчжи.

Линчжи вважається одночасно тонізуючим і адаптогенною препаратом. Як тонізуючий засіб він зміцнює сили організму, а в якості адаптогена допомагає пристосуватися до стресу. Линчжи є природним адаптогеном, поліпшує здоров'я і нормальне функціонування організму. Він не тільки підсилює деякі компоненти імунної відповіді у хворих на рак, але і пригнічує патологічні зміни в імунній системі при аутоімунних захворюваннях.

Сучасні лабораторні та клінічні дослідження виявили протизапальні, противірусні, антимікробні, протиалергічні і протипухлинні властивості Лінчжи. Особливу терапевтичну цінність гриб Линчжи має при захворюваннях верхніх дихальних шляхів (хронічний бронхіт та ін.). Можна зробити висновок, що Линчжи має чотири головних цілющих властивості.

Перше - має сильну протипухлинну дію. Друге - показаний при алергічних захворюваннях. При дослідженні хімічного складу Линчжи в Американському Інституті раку було зроблено дивовижне відкриття: знайдено речовину, названу «ланостан», яке гальмує утворення антитіл. Зараз хворі на бронхіальну астму, атопічний дерматит та інші алергічні захворювання зцілюються від них за допомогою Лінчжи.

Третє - позитивний ефект від застосування препаратів з цього гриба при будь-яких легеневих захворюваннях. І четверте - широке успішне використання Лінчжи при серцево-судинних захворюваннях. Про косметичних і цілющі властивості Линчжи (лат. - Ganoderma lucidum, англ. - Reishi mushroom) в Китаї відомо 4 тисячоліття. Згідно з давніми джерелами гриб називався рослиною, «дає вічну молодість», або «божественної травою» і використовувався тільки імператорами або багатими аристократами.

Більше 2000 років тому в Китайській «Священній Книзі про чудодійні лікарські рослини» гриб Лінчжи названий «кращим серед 365 найбільш цінних рослин Сходу», що перевершує по ефективності знаменитий женьшень. У стародавньому Китаї гриб був настільки легендарний, що його зображення вирізали в якості прикраси на дорогих меблів, на рукоятках палиць і т. Д.

Гриб не токсичний і може застосовуватися протягом тривалого часу без побічних ефектів. Покращує всі види обміну: мінерального, вуглеводного, жирового, володіє противоалергенні дією. Лінчжи регулює синтез нуклеїнових кислот, а також, на рівні клітинного метаболізму ставить заслін руйнівній дії вільних радикалів і зменшує окислювальні процеси, що істотно сповільнює процес старіння шкіри.

Лінчжи містить в собі майже всі групи вітамінів: бета-каротин, В, D, E, C; 13 видів амінокислот; білки; ненасичені жирні кислоти; імуномодулюючі полісахариди; мінеральні речовини: калій, фосфор, Fe, Ca, Mg, Zn, марганець, бор та кобальт; більше 80 типів ферментів, які беруть участь у всіх процесах розщеплення і побудови.

У Тіанде екстракт Лінчжі входить до складу багатьох масок і кремів, також є маска-плівка на ніс з екстрактом лінджі, прекрасно очищає пори на одній з найбільш проблемних зон. Маски ТианДе з екстрактом Лінчжи дозволяють в короткий термін надати шкірі красивий і здоровий вигляд, зробити пружною, помітно розгладити зморшки, підвищити тонус і наповнити життєвою енергією.
В нашому офіційному інтернет-магазині косметики ТіанДе в Києві і всій Украиїні- ви можете замовити косметику ТіанДе з доставкою продукції в любий куточок України. Також можете купувати ТіанДе зі знижкою, для цього вам необхідно зарєструватись на сайті ТианДе.