Категории

Що приводить до випадіння волося

28.10.2019

Зимові шапки на міху можуть привести до випадання волосся ... мабуть, це один з найпоширеніших міфів. Давайте перед початком холодного сезону розкриємо таємницю легенди, і дізнаємося думку експертів.

Насправді, марновірство містить частку істини, але в цілому, зовсім не вірно. Мільйони чоловіків і жінок у всьому світі носять шапки, і в той же час, не помічають навіть найменших ознак випадання волосся. Але як же тоді пояснити популярність цієї помилки? Щоб отримати правильну відповідь, ми повинні детально вивчити, яким чином ця частина одягу впливає на волосся і шкіру голови.

Блискучі і сильні волосся помітні здалеку. Доглянута стрижка, красивий колір волосся цінується усіма, тому що в будь-якій сфері значна частина нашого успіху пов'язана із зовнішністю.
Давайте почнемо з вивчення шкіри голови, від стану якої залежить здоров'я волосяного покриву. У шкірі містяться волосяні фолікули, їх правильне функціонування має істотне значення для краси і сили нашого волосся в цілому.

Здорова шкіра голови злегка рожевого кольору, що говорить про хорошу циркуляцію крові, адекватної гідратації і вмісті кисню. Якщо шкіра позбавляється хорошого кровопостачання, надходження кисню або достатньої кількості вологи, якість і швидкість росту волосся різко погіршується і тоді, як дехто каже, «волосся лізуть» посиленими темпами.

 

Коли шапка сприяє випадінню волосся?

 

У деяких випадках, зимова шапка може прискорити темпи випадіння волосся. Однак, говоримо з уточненням, що цей теплий аксесуар не відіграє значної ролі в здоров'я волосся. Основний побічний ефект - легке зниження рівня кисню в шкірі і утруднення циркуляції крові. Жоден з цих факторів, як правило, не передрікає проблем сам по собі, якщо не присутні інші, набагато більш серйозні причини, такі як генетична спадковість або будь-яка хвороба.

шампунь от выпадения тиандеІншими словами, якщо ви генетично схильні до сильного випадання волосся, шапка зробить вас лисою набагато швидше, але сама по собі, вона не викликає облисіння. Навіть якщо це і станеться, то наслідки дуже легко можуть бути усунені підживленням волосся цілющими масками і лікуванням шкіри голови.

Висновок трихолог: зимові шапки не призводять до втрати волосся. У гіршому випадку, ситуація посилюється за рахунок симптомів генетичного облисіння, а шапка просто змушує їх проявитися трохи раніше.


Якщо у вас проблеми з випадінням волосся рекомендуєм вам шампунь TianDe Master Herb (Тіанде Мастер Херб) від облисіння купити можете на офіційному сайті tiande.in.net