Парфюмерная вода для женщин Pleasure Planet

Модель: 70147

Наличие: В наличии

Цена: 911.00 Грн
Количество:

Парфюмерная вода для женщин Pleasure Planet ТианДе

обьём 50 мл
Планета удовольствия для чувственной и решительной!
Чувственная, загадочная, сексуальная и дерзкая! Именно для такой девушки, которая играет только по своим правилам, создан парфюм Pleasure Planet.

Аромат раскрывается очень необычно: ты словно переносишься в райский фруктовый сад. Кисло-сладкий ананас, нектар из спелых персиков, сочная груша... Решишься сорвать запретный плод?

Центральные, сердечные ноты – это цветочный вихрь из пьянящих пионов, сдержанной фрезии и экзотичной сладкой плюмерии.

Шлейф этого чувственного аромата завершает образ таинственной роковой красотки пряными нотами мускуса, сандала, пачули, бобов тонка и ванили.

Pleasure Planet – это запах мягкой и недоступной девушки, которую трудно заполучить, но ее объятия обещают блаженство!

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
Плохо           Хорошо
последний
Обзоры продукции

Фітопатчі ТіанДе їх застосування

Фітопатчі TianDe надають своїм появою новітніх розробникам консультації в галузі медицини. Класична традиційна китайська медицина - це форма фітопатчей (пластирів). Фармацевтична компанія Гуйлінь Тяньхе і фармацевтична компанія Гуандун, що знаходяться в провінціях Гуансі і Гуандун, знаходяться в провінціях Гуансі і Гуандун. Технології, за якими проводяться лікувально-профілактичні засоби на цих заводах, передаються з покоління в покоління і зберігаються в строгому секреті, складаючи таємницю державної ваги - деякі відомості до сих пір відомі лише вузькому колу людей! Продукція, що випускається названими вище підприємствами, обладнаними за останнім словом техніки, в самій Піднебесній проходи...
View more

Измени настроение с корнем женьшеня

by http://tiande.in.net/dlya-volos/serii/zhenshen
Поживний шампунь ТианДе з коренем женьшеню (антистрес, відновлення сил, для всіх типів волосся) опис М'яко очищає і відновлює пошкоджену структуру волосся. Захищає від негативних факторів навколишнього середовища втомлені і пошкоджене волосся. Дарує силу, блиск і сяйво. Рекомендований для догляду за ослабленим волоссям. Для всіх типів волосся. Поживний шампунь з коренем женьшеню відновлює пошкоджену структуру волосся, захищає від негативних факторів навколишнього середовища. Корінь женьшеню має загальнозміцнюючі, імуностимулюючі і антиоксидантні властивості, а також здатність захищати організм від будь-якого виду стресу. До складу входять пиритион цинку, екстракт алое вера, які мають ант...
View more
View all

ТианДе официальный сайт китайской косметики с доставкой по Киеву и Украине