Категории

Контакты

Шановні відвідувачі інтернет-магазину ТианДе в Україні (Києві)

консультант компании тиандеМене звати Талько Наталія і я є дистриб'ютором компанії ТіанДе, хочу бути ближче з нашими клієнтами і просто до гостей сайту і бути максимально відкрита до інформації про компанію, продукцію і про можливості.
Ви можете задавати мені свої питання, писати поради і побажання як в онлайн-чат (віконце зліва на екрані), так і по телефону +38 (097) 575-84-77.

Наші сервісні центри ТианДе в місті Київ знаходяться на Позняках, Троєщині та Контрактовій, є також офіс у Хмельницькому, Одесі, Харкові і Львові. Так само ми здійснюємо доставку продукції TianDe в будь-який куточок України з максимально швидкими термінами доставки. Є партнери в Молдові- так само можете звертатися. Так само є доставка по всій Росії.

У будь-якому великому місті є офіс TianDe, ви можете зареєструватися у нас - оформити знижку і забирати самовивозом зі свого міста, не важливо з якої ви країни, так само можете стати консультантом TianDe.

Інтернет-магазин tiande.in.net пропонує Вам унікальну колекцію косметичних засобів, створених за традиційними канонами східної медицини з використанням новітніх досягнень науки і прогресивних технологій.
При виготовленні продукції компанії TianDe застосовується тільки високоякісна сировина, вирощене в екологічно чистих районах Тибету і Алтаю, і зібране спеціально навченими людьми в строго певний час згідно з місячним календарем.

Для турботи про Вашу красу і збереженні здоров'я, ми використовуємо переважно натуральні цінні інгредієнти, спираючись на їхні цілющі властивості - зміїний жир і шкіра, овеча плацента, екстракт ласточкиного гнізда, червона ікра, шовковий протеїн, женьшень, лінчжі, шоу ву, тайський квітка, імбир, лотос, перли, золото, срібло, кремній та ін.
Навіть вода, яка використовується в косметичних засобах, видобувається з цілющих джерел і морських глибин, і очищається за допомогою мембранних технологій, збагачуючись поживними мікроелементами. Висока якість виробництва нашої продукції підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001-2008. У нас ви можете оформити знижку н продукцію та стати консультантом.

  nataliatalko@gmail.com
     Viber +380975758477
      Instagram talko_natalia


 

Выберите подкатегорию

Новости -
Косметика ТианДе официальный сайт регистрация Киев и вся Украина

 

Новости
09.02.2020

Пропонуємо вам ознайомитися з результатами використання продукції Тианде.
У вас - проблема?
У нас - її рішення !!!

28.01.2020
Сироватки TianDe - диво перетворення!

Сучасні досягнення косметології пропонують ефективну альтернативу чарівним паличок - диво-сироватки! Завдяки їм кожна сучасна жінка може перетворитися миттєво і без особливих зусиль.
Сироватки здатні за короткий проміжок часу перетворити звичайну жінку в справжню красуню.

02.01.2020
Серія Bio Rehab - це активатор життєвої сили волосся!

Вченим міжнародного дослідницького центру китайської медицини «Боцянь» вдалося зробити практично неможливе - відтворити кращі сакральні рецепти традиційної тибетської медицини проти випадіння волосся і втілити їх в самих передових міжнародних біотехнологіях. Вінцем їх творіння стали засоби проти випадіння волосся Bio Rehab. Компанія TianDe ексклюзивно представляє цю лінію засобів за межами Китаю.

28.10.2019
Чи може зимова шапка привести до випадіння волосся?

Блискучі і сильні волосся помітні здалеку. Доглянута стрижка, красивий колір волосся цінується усіма, тому що в будь-якій сфері значна частина нашого успіху пов'язана із зовнішністю.

09.09.2019
Знижки на продукцію ТіанДе у вересні на 15 %

TianDe знижує ціни  на весь вересень на 15 %. Якщо ви погортаєте осінній каталог TianDe, то побачите, що він сам став великий вигідною акцією. Практично кожна сторінка каталогу наповнена знижками 15 %. На більшу частину асортименту продуктів надані знижки. Вигідні пропозиції осені вас порадують!