Категорії

Про компанію TianDe

Інформація про компанію Tiande в Київі Україні(Тианде)

Косметична корпорація TianDe - це міжнародний бренд, зареєстрований на території Росії, а також ближнього зарубіжжя. Косметика TianDe являє собою колекцію ексклюзивних косметичних засобів лікувально-профілактичного призначення з метою зберегти здоров'я і красу.

Компанія Тіан Де (TianDe) заснована в 2007 році в Барнаулі. З китайського назва перекладається як "Небесне досконалість". Не секрет, що вибираючи ім'я або назва для своєї компанії - ми вибираємо долю. Прагнення до досконалості, гармонії, вишуканості і красі пронизує всі сфери нашої діяльності. Ми несемо красу і разом з нею чарівність, успіх, впевненість новий стиль і філософію життя.

магазин тіанде

Продукція TianDe - це:

Якість на рівні «еліт», підтверджене міжнародним сертифікатом

Варто набагато дешевше косметики класу «еліт»

Сучасні жінки все частіше вважають за краще косметичну продукцію на натуральній основі, екологічно чисту. Косметичні засоби TianDe створені на основі натуральних дієвих компонентів: колагену, біозолота, перлів, екстрактів плаценти, червоної ікри, жиру і шкіри змії, різних рослинних екстрактів і масел (женьшеню, імбиру, білого лотоса, алое-вера, зеленого чаю, гриба лінчжі і багатьох інших) і інших;

Ефективна косметика, перевірена часом. В її основу покладено унікальні стародавні рецептури східних цілителів в грамотному поєднанні з новітніми розробками вчених.

Продукція виготовляється за рецептами давньої східної медицини із застосуванням сучасних технологій.

 Варіанти продукції можна знайти в каталозі. Незважаючи на те, що продукція виробляється з натуральних інгредієнтів, що коштує величезних грошей, ціни в каталозі вас приємно здивують. На усі товари існують щотижневі знижки. При покупці однієї речі ви можете отримати другу в подарунок. При оптових закупівлях продукції TianDe знижки досягають величезних розмірів. Найголовніше, що є у людини - це її здоров'я. Але найчастіше люди забувають про це і перестають стежити за собою. Така поведінка загрожує важкими і незворотними наслідками.

Завдяки комплексним програмам TianDe у кожного бажаючого є можливість зробити капітальний ремонт у своєму організмі і на довгі роки зафіксувати результат молодості і краси. Завдяки комплексному підходу можна ідеально підібрати не тільки БАД, але і очищають, зволожуючі, тонізуючі крему і маски для кожної людини індивідуально.

 На сьогоднішній день торгова марка TianDe випускає більше 700 найменувань різної продукції, в напрямках: космецевтичні засоби по догляду за тілом, волоссям, обличчям, декоративна косметика, нанокосметика, парфумерія, засоби особистої гігієни для жінок, лікувально-профілактичні засоби китайської традиційної медицини, БАДи, біжутерія та інше.

Основні виробники продукції ТианДе - великі державні підприємства Китаю, сертифіковані міжнародними сертифікатами якості ISO (International Standard Organization). Висока якість виробництва нашої продукції підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001-2002.

Сьогодні косметичний ринок Китаю вважається одним з найбільш швидко. При явному устремлінню на прогрес, косметичні держпідприємства Китаю віддано залишаються вірними багатовіковим своїм традиціям, грамотно використовуючи дари природи і безцінний досвід сотень поколінь.
алуніт тіанде дезодорант
Результативність формул, закладених в засоби компанії ТианДе, підтверджена їх багатовіковим успішним використанням китайської традиційною медициною. Китай - країна, де збереглися стародавні традиції, древнє мистецтво траволікування (що вельми важливо для косметики).

Китай - країна, що зберігає мудрість Сходу. Сучасний Китай, крім збереження давніх традицій, зайнятий ще й бурхливим розвитком будь-якого і різного виробництва. У тому числі й парфумерної промисловості.

Косметика експортується в США, Францію, Німеччину, Японію, Сінгапур та інші країни Південно-Східної Азії.

Косметика Тіан Де (TianDe) гіпоалергенна, має ніжну текстуру, легко наноситься і вбирається, не залишаючи слідів. Крім того, косметика за стародавніми Тибетським і Китайським рецептами приділяє основну увагу не стільки усунення видимих ​​недоліків, скільки глибокому очищенню і лікуванню шкіри, оздоровлюючи її і надаючи сили для самовідновлення.

Вся продукція Тіан Де (TianDe) створена за стародавніми Тибетським і Китайським рецептами, із застосуванням сучасних технологій.

Це тисячоліття досвіду неперевершених китайських цілителів і травників, унікальні, виключно натуральні інгредієнти і складні формули, що дозволяють шкірі успішно чинити опір несприятливого впливу навколишнього середовища і нещадного часу.

При виготовленні продукції компанія TianDe застосовує тільки високоякісну сировину - рослини, які вирощуються в природних умовах, в екологічно чистих зонах Тибету і Китаю, і збираються спеціально навченими людьми в строго певний час згідно з місячним календарем.

Це тисячоліття досвіду неперевершений китайських цілітелів и травніків, Унікальні, Виключно натуральні інгредієнті и СКЛАДНІ формули, что дозволяють шкірі успешно чинити Опір несприятливого впліву навколишнього середовища и нещадного часу.

 При віготовленні продукції компанія TianDe застосовує только вісокоякісну сировина - рослини, Які вірощуються в природних условиях, в екологічно чистих зонах Тибету и Китаю, и збіраються спеціально навченості людьми в строго Певний час согласно з місячнім календарем.

Розглянемо докладніше кожен з них:

космецевтика

Ми об'єднуємо косметологію і фармацевтику, значно підвищуючи ефективність засобів. Косметика TianDe - це біологічно активна добавка для шкіри, її вплив ставімие з терапевтичним. Зміст активних компонентів в нашій косметиці досягає 15-20%, тобто на рівні професійних засобів.

натуральність

Для турботи про вашу красу і збереженні здоров'я ми використовуємо переважно натуральні цінні інгредієнти, спираючись на їхні цілющі властивості: зміїний жир і шкіра, овеча плацента, екстракт ласточкиного гнізда, червона ікра, шовковий протеїн, женьшень, лінчжі, шоу ву, тайський квітка, імбир , лотос, перли, золото, срібло, кремній та інші.

унікальність рецептури

В основі кожного косметичного засобу TianDe лежить народна мудрість і знання Стародавнього Сходу. Формули засобів базуються на стародавніх рецептах китайської, тибетської і алтайської медицини, перевірених століттями ефективного застосування. Ми втілюємо рецепти східної медицини в прогресивних технологіях для максимального збереження унікальних якостей натуральних інгредієнтів.

супермаркет TianDe

Найбагатший (більше 700 найменувань) і постійно оновлюється асортимент продукції, що дозволяє кожній жінці знайти свої засоби догляду. Ідеальний сервіс, постійні промо-акції, знижки та доступні ціни.

Від простого - до складного

Різноманітні серії косметичних засобівв на нашому офіційному сайті TianDe підібрані так, щоб з роками продовжувати молодість і примножувати вашу природну красу. Кожна жінка серед багатющого асортименту TianDe знайде не тільки своє ідеальний засіб, але і свою серію засобів, бездоганно підходящу їй за віком і дії.

Комплексний підхід до краси

Ми пропонуємо комплексні програми по догляду за шкірою будь-якого типу і віку, спеціально розроблені лікарями-косметологами і фітотерапевтами Сходу: глибоке очищення, щоденне очищення, тонізування, зволоження, захист, харчування, а також засоби експрес-допомоги.

Переваги Тіан Де (TianDe):

Комплексна багатоступенева система контролю якості на виробництві гарантує високу якість продукції.

Невисока ціна при відмінній якості продукції

Натуральні інгредієнти, рослинні, морські екстракти, унікальні складові тваринного походження, що проходять ретельні відбір і контроль;

Високий вміст активних компонентів для забезпечення найбільшої ефективності дії косметичних засобів;

Активні речовини легко проникають в глибокі шари шкіри, доставляючи поживні речовини безпосередньо до клітин;

Делікатне регулюючий вплив на шкіру;

Ефект пролонгованої дії, який досягається завдяки відновленню природної рівноваги, посилення імунітету і захисних функцій шкіри;
Комплексний, системний підхід до вирішення проблем шкіри;
Спеціально розроблені системи правильного догляду в залежності від індивідуальних особливостей шкіри;

Продукція "ТіанДе" комфортна і економічна в застосуванні.

Компанія Тианде надає унікальні можливості кожній людині побудувати стабільний бізнес який він зможе потім передати своїм дітям.

перша можливість

Стати розумним покупцем, який знає що таке справжня економія, купуючи товар безпосередньо у компанії, при цьому захищаючи свою родину від використання неякісної та часто шкідливої ​​продукції.

друга можливість

Малий бізнес. Має на увазі покупку продукцію компанії Тианде за спеціальною ціною для дистриб'юторів і продаж за ціною каталогу. Заробіток на різниці цін. А чому б і ні?

третя можливість

Великий бізнес. Відкриття та організація представництва компанії Тианде в своєму місті (регіоні). Абсолютно кожен дистриб'ютор має можливість стати лідером структури консультантів або керівником сервісного центру в своєму місті,'едінів своїх клієнтів. Косметична компанія ТианДе вітає організаторську діяльність лідерів тому заохочує їх по системі винагороди, а саме маркетинг-планом.

Основні переваги Компанії tianDe (Тианде) для типового представника:

1. Напевно найголовнішим стала - безкоштовна реєстрація в TianDe (Тианде). Більшість МЛМ компаній прямо або приховано (під виглядом стартових наборів, щомісячних закупівель) беруть плату за реєстрацію.
2. Простота реєстрації в TianDe (Тианде) - реєстрація зводиться до заповнення нескладної форми реєстрації, без сканування і відправки будь-яких документів.
3. Відсутність мінімального замовлення продукції - не важливо замовить представник (дистриб'ютор) TianDe (Тианде) продукції на 100 р. або на 1000 р. - знижка буде стабільною.

4. Відсутність обов'язкового замовлення продукції. Навіть якщо ви зареєструвалися в TianDe (Тианде), щоб купувати продукцію тільки для себе, вам не потрібно думати про те, що кожен місяць ви повинні щось купити щоб не втратити знижку.
Єдине - якщо ви нічого не купували протягом півроку, то вам доведеться пройти процедуру реєстрації в компанії заново.
5. Якість продукції TianDe. Вся продукція компанії TianDe (Тианде) має міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2000.
6. Продукція TianDe об'єднує в собі косметологію і фармацевтику, що значно підвищує її ефективність.
7. Косметика TianDe (Тианде) - це біологічно активна добавка для шкіри, яка по впливу порівнянна з терапевтичним впливом.

8. Кількість активних компонентів в продукції досягає 15-20%, тобто на рівні професійних засобів. При цьому в продукції компанії використовуються переважно натуральні інгредієнти: зміїний жир і шкіра, овеча плацента, екстракт ласточкиного гнізда, червона ікра, шовковий протеїн, женьшень, лінчжі, шоу ву, тайський квітка, імбир, лотос, перли, золото, срібло, кремній і інші.
9. Цінова політика компанії - при тому, що ця косметика, завдяки своїм унікальним властивостям і якості знаходиться на одному рівні з професійними (салонними) засобами, ціна на продукцію TianDe (Тианде) - доступна для більшості.

10. Каталог продукції компанії - діє три місяці. Весь цей час ціна на продукцію зафіксована.

Тепер давайте розглянемо переваги Компанії TianDe (Тианде) для тих, хто знає що вони хочуть від життя, для лідерів, для цілеспрямованих, для тих хто не боїться працювати:

1. Звичайно ж це ті ж 10 пунктів що і для всіх представників.
2. Оригінальний маркетинг-план компанії TianDe - це ідеально прорахована і збалансована фінансова схема взаємодії дистриб'ютора Тианде з компанією і взаємної підтримки Спонсора і його організації, що має велике значення для продуктивної роботи.

3. Стратегія розвитку - Консультант краси та здоров'я. Вам не потрібно будувати структуру, підписувати під себе людей. Просто поширюйте косметику за цінами каталогу, при цьому знижка в 35% - стане вашим помічником, вашим додатковим доходом. Повірте, знайти 10-20 клієнтів дуже просто, в цьому вам допоможуть наші рекомендації. Цей варіант ідеально підходить для тих, хто не хоче розбиратися в тонкощах мережевого бізнесу або має улюблену роботу, яка "до душі", а продаж косметики - це вторинне: просто так, по знайомим і родичам.
4. Стратегія розвитку - Професійне зростання. Ви вже розібралися в мережевому бізнесі, розумієте що таке структура, маєте поняття роботи в команді.

Мета компанії - це не тільки бізнес, кар'єра і гроші. Перш за все, втілення нових ідей, формування команди, що йде до єдиної мети. Ми несемо красу і успіх людям, які нас оточують.

       Якщо Ви хочете бути успішним, отримати підтримку всієї нашої команди - не чекайте, реєструйтеся в Tiande зараз.
Будьте першими у своєму регіоні.

 

Новини -