Зберігайте свій дисконт знижку 35%

Зберігайте свій дисконт знижку 35% на всю косметику ТіанДе в Україні

Шановні партнери!

Косметична компанія TianDe надає вам тільки найкраще!

Кращий маркетинг-план, кращі бонуси і кращий дисконт на придбання якісної ефективної продукції! Щоб ваші клієнти і партнери завжди були з вами, щоб споживчий попит підвищувався, а товарообіг збільшувався, змінюються умови збереження дисконту на придбання продукції корпорації TianDe.

З 1 травня 2020 роки для збереження привабливої ​​знижки 35% необхідно здійснювати покупку продукції компанії не рідше 1 разу на 4 місяці. На будь-яку суму! Як отримати знижку 35% на продукцію ТианДе?

1. Перша покупка продукції - на суму від 20 балів (≈ 1200 руб.) За ціною каталогу, всі наступні замовлення - вже зі значною знижкою!

2. Для збереження дисконту необхідно здійснювати покупки на будь-яку суму не рідше 1 разу на 4 місяці.

Увага!

Отримати знижку і зареєструватись в ТіанДе а офіційому сайті в Україні.

0975758477

Термін анулювання анкети неактивного консультанта не змінюється. Реєстраційний номер дистриб'ютора анулюється, якщо він не купує продукцію корпорації протягом 6 місяців, в цьому випадку його структура переходить до першого вищестоящому Спонсорові.

Якщо консультант вашої структури по будь-яких обставин не здійснював покупки протягом 4 місяців і позбувся дисконту, у вас є 2 місяці, щоб зберегти партнера в команді і мотивувати його на активну роботу.

Щоб відновити дисконт, необхідно знову зробити покупку продукції на суму від 20 балів за ціною каталогу.